Jesteś na archiwalnej stronie Szkoły Podstawowej w Izabelinie. Kliknij w poniższy link, aby przejść na aktualną stronę.

Powiatowy Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych

13 kwietnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły podczas Powiatowego Finału Indywidualnych Biegów Przełajowych w Zielonkach wykazali się niesamowitą postawą i umiejętnościami, uzyskując wysokie lokaty w swoich kategoriach wiekowych. II miejsca i srebrne medale zdobyli: Patrycja Prokopiuk z klasy 7f, Monika Rzepniewska z klasy 8e oraz Adam Kosiński z 8b. Na miejscu III uplasował się nasz najmłodszy uczestnik: Piotr Rzepniewski z klasy 5c. Wysokie, VI miejsce, zdobył Witold Porębski z klasy 7d. Ci uczniowie uzyskali awans do Finału Międzypowiatowego i będą reprezentować szkołę w dalszych rozgrywkach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy sukcesów i wspaniałej postawy.