Dla Rodziców - komunikaty

Spotkania z Rodzicami – 4 lutego 2020 r. (budynek szkoły przy ulicy Wojska Polskiego 5)

2020-01-29

Planowane na rok 2020 działania w zakresie profilaktyki w Szkole Podstawowej w Izabelinie.

2020-01-09
Magdalena Majdańska-Kozak

Zapraszamy Rodziców na spotkanie otwarte "Bezpieczni w sieci",

które odbędzie się 14 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 w sali gimnastycznej budynku szkoły przy ul. Wojska Polskiego 5. Spotkanie jest zwieńczeniem programu profilaktyki bezpiecznego korzystania z telefonów komórkowych oraz mediów społecznościowych przez uczniów – „Bezpieczni w sieci”. Poświęcone będzie bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w przestrzeni wirtualnej oraz świadomemu korzystaniu z urządzeń ekranowych.

Spotkanie poprowadzi Pani Berenika Anders-Mosakowska- od sześciu lat współtwórczyni IGHTO.COM działu firmy zajmującej się kreowaniem wizerunku w sieci oraz cyberbezpieczeństwem. Ekspertka strategii i audytu komunikacji cyfrowej oraz ochrony wizerunku on-line. Szkoli i prowadzi warsztaty edukacyjne z zakresu kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwa w sieci.

2020-01-08